Nr katalogowy: 845

Nr katalogowy: 845

Lampka elektryczna z delfinami, w tradycji empirowej

brąz, odlew cyzelowany, złocony i czerniony;
Polska, lata 30. XX w.
Cena sprzedaży 5 700 zł