Nr katalogowy: 840

Nr katalogowy: 840

Zegar kominkowy z figurą prządki (Ariadna?)

marblit, biskwit, brąz złocony, mosiądz, stal, szkło;
Francja, 3 tercja XIX w.
Cena oferowana 6 500 zł