Nr katalogowy: 207

Antoine Louis BARYE (1796-1875)

Nr katalogowy: 207

Jeleń

brąz patynowany; wys.: 20 cm
sygn. na podstawie: BARYE 1838;
odlew późniejszy koniec XIX/XX w.
Cena sprzedaży 22 000 zł