Nr katalogowy: 175

Adolf Ulrik WERTMUANLLER (1751-1811)

Nr katalogowy: 175

Bachanalia - para obrazów, 1787

Bachant - olej, płótno dublowane, 33 x 41 cm;
Bachantka - olej, płótno dublowane; 33 x 40 cm;