Nr katalogowy: 169

Bruno LILJEFORS (1860-1939)

Nr katalogowy: 169

Zasadzka, 1890

olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: Bruno Liljefors/ 90
Cena oferowana 85 000 zł