Nr katalogowy: 117

Hiacynt ALCHIMOWICZ (1841- po 1897)

Nr katalogowy: 117

Kobieta robiąca na drutach

akwarela, papier; 39 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Alchimowicz