Nr katalogowy: 918

Nr katalogowy: 918

Komoda klasycystyczna

konstrukcja - sosna, fornir - palisander, intarsje - róża,
mahoń, tulipanowiec, 131 x 88,9 x 65,4 cm.
Europa Zachodnia, XIX wiek, po rekonstrukcji w XX w.