Nr katalogowy: 841

Nr katalogowy: 841

Puzdro - oprawa introligatorska na pamiątkową księgę, dokument lub uroczysty adres

Niemcy, Berlin, firma złotnicza
„SY und WAGNER” (czynna 1859 - 1933);
lata 90. XIX w.