Nr katalogowy: 831

Nr katalogowy: 831

Zegar ścienny, typu kartel, neoempirowy

drewno złocone, snycerka, mosiądz, szkło;
Szwecja, Sztokholm, firma Fritz Gelhaar, pocz. XX w.