Nr katalogowy: 829

Nr katalogowy: 829

Zegar kominkowy z orłem i gryfami, w tradycji empirowej

drewno, czarny lakier, złocenie;
brąz złocony, mosiądz, alabaster;
Austro-Węgry, Wiedeń?; ok. poł. XIX w.
Cena oferowana 8 500 zł