Nr katalogowy: 823

Peter TERESZCZUK (1875-1963)

Nr katalogowy: 823

Szkatułka secesyjna

brąz; wys. 7,5 cm, szer. 14,6 cm, głęb. 11,4 cm;
sygn.: P. Tereszczuk
Austro-Węgry, pocz. XX w.