Nr katalogowy: 622

Nr katalogowy: 622

Kufel rezerwisty, tzw. Rezervistenkrug

porcelana, farby naszkliwne, złocenia; cynowa oprawa;
wys. 28,3 cm.
Niemcy, XIX/XX w. (lata 1898-1900).