Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)
Nr katalogowy: 431
Martwa natura z wazą i obrusem III, 1946
olej, płótno; 65 x 100 cm.
olej, płótno; 65 x 100 cm.
na odwrocie nalepki wystawowe z TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH w Krakowie z tytułem: Martwa natura z wazą i obrusem III
oraz z SALONU SZTUK PLASTYCZNYCH Z P.A.P z ręcznie wypisanymi informacjami: Warszawa 26. X.46 nr 46, tytuł: W pracowni oraz autor pracy