Nr katalogowy: 160

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 160

Salome z głową św. Jana Chrzciciela

Peter Paul RUBENS (1577-1640) - według
olej, płótno dublowane; 130,5 x 110,5 cm