Nr katalogowy: 136

Carl Ernst MORGENSTERN (1847-1928)

Nr katalogowy: 136

Krajobraz leśny o świcie z ruinami zamku na wzgórzu, 1868

olej, płótno; 81,5 x 124,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: Carl Ernst Morgenstern 1868..