Nr katalogowy: 134

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

Nr katalogowy: 134

Chaty górskie zimą

olej, tektura; 34,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: HENRYK UZIEMBŁO
Cena sprzedaży 4 400 zł