Nr katalogowy: 131

M. KIRSHENBLATT, XX w.

Nr katalogowy: 131

Motyw wiejski, ok. 1927

olej, tektura; 17 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: M KIRSHENBLATT
Cena oferowana 2 900 zł