Nr katalogowy: 128

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

Nr katalogowy: 128

Martwa natura z rybą, 1949

olej, płótno dublowane i obcięte po bokach;
51,5 x 61,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Konrad Srzednicki 1949 r.