Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Nr katalogowy: 125
Chaty
olej, tektura, 15,5 x 21,65 cm;
sygn. l.d.: JAN STANISŁAWSKI
sygn. l.d.: JAN STANISŁAWSKI
na odwrocie napis odręczny: JWielmożnym Państwu / Ferdynandostu Ruszczycom.- / od G.S.; Kijów.12IX1913 oraz prostokątna pieczęć: Jan Stanisławski / ze spuścizny / pośmiertnej z podpisem odręcznym: Janina Stanisławska. i numer 327 (?) kredką.
Literatura porównawcza: W. Juszczak Jan Stanisławski, Warszawa 1972, s. 29, il. VII (wł. MNK)
53 000 zł