Nr katalogowy: 122

Hugo WALZER (1884-1923)

Nr katalogowy: 122

Odpoczynek w ogrodzie, 1910

olej, płótno; 44,5 x 68 cm;
sygn, l. g.: Hugo Walzer ... 1910