Nr katalogowy: 110
Kwiaty
akwarela, papier; 36,5 x 25,5 cm;
sygn. z lewej: WWeiss (ołówkiem).
Na odwrocie owalna pieczęć: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY z faksymile artysty pośrodku; oraz nr 001712; i data: 1945-50 (ołówkiem)