Nr katalogowy: 111

Karol HILLER (1891-1939)

Nr katalogowy: 111

Łódź, 1927

olej, tektura, papier; 21,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: K.HILLER/ 27
Cena oferowana 5 600 zł