Nr katalogowy: 108

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 108

Przed wiejską chatą

akwarela, papier; 23 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz