Nr katalogowy: 104

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 104

Wieczór z muzyką

piórko, tusz lawowany, akwarela, papier;
26 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AU