Nr katalogowy: 904

Nr katalogowy: 904

Zegar szafowo-podłogowy w stylu art deco

konstrukcja - mahoń, fornir - palisander, intarsje - jawor,
198,3 x 61 x 37,5 cm.
Francja, firma La Vedette, 20. / 30. XX w.
Cena oferowana 6 500 zł