Nr katalogowy: 731

Nr katalogowy: 731

Komplet sztuców do przystawek na 12 osób (36 sztuk)

srebro złocone próby 3 cechowane, waga 2124 g.
Wiedeń, wytwórnia sreber J. C. Klinkoscha,
4 ćw. XIX w.