Nr katalogowy: 623

Nr katalogowy: 623

Wazon z dwiema scenami figuralnymi z samurajami, gejszami (?) i dostojnikami dworskimi

nie sygnowany.
Japonia, Satsuma, 2 poł. XIX w. - pocz. XX w.