Jadwiga TRZCIŃSKA (ur. 1933)
Nr katalogowy: 429
Cyrk - po przedstawieniu, 1961
olej, płótno;
82 x 100 cm;
olej, płótno;
82 x 100 cm;
na odwrocie nalepka z odręcznie wpisanymi informacjami: POLSKIE DZIEŁO PLASTYCZNE W XV-LECIE PRL/ WYSTAWA MALARSTWA/ JADWIGA TRZCIŃSKA/ OKRĘG WARSZAWSKI ADRES: WARSZAWA, FABRYCZNA 21 m. 20/ TYTUŁ: CYRK PO PRZEDSTAWIENIU ROK POWS. 1961 TECHNIKA: OLEJ, PŁóTNO/ WYMIARY 100 x 85 CM