Maria ANTO (1937-2007)
Nr katalogowy: 427
Filiżanka, 1973
olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: Maria Anto;
olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: Maria Anto;
na odwrocie autorskie napisy: na krośnie - MARIA ANTO 1973 „FILIŻANKA” 90 x 90 / MARIA ANTO 90 x 90, na płótnie - Maria Anto 1973, niżej 569
8 000 zł