Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)
Nr katalogowy: 426
Letni dzień, 1994
olej, płótno; 90 x 100 cm;
sygn. l. d.: A.W. Karpowicz
olej, płótno; 90 x 100 cm;
sygn. l. d.: A.W. Karpowicz
napisy na odwrocie: „ LETNI DZIEŃ” Anna Wiejak Karpowicz / „Letni dzień” - Szczebrzeszyn 1996/ 90 x 100 cm dalej zielonym flamastrem: „ZIELONA PRACOWNIA” / 90 x 100 cm/ oil/ canves 1994 / „Letni dzień