Nr katalogowy: 425

Jadwiga SANOWSKA-GAJEK (1910-1989)

Nr katalogowy: 425

Gwiezdne uniesienie

olej, płótno; 118,5 x 110 cm;
sygn. p. d.: J. Gajek Sanowska