Eugeniusz MUCHA (ur. 1927)
Nr katalogowy: 424
Troska, przed 1980
olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. p. d.: E M.
olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. p. d.: E M.
na odwrocie na krośnie napis: NR II w (w kółku) oraz słabo czytelne stemple