Nr katalogowy: 161

Malarz nieokreślony, polski, XIX w.

Nr katalogowy: 161

Tadeusz Kościuszko, ok. 1850

olej, blacha; 20,6 x 17,1 cm;
na odwrocie naklejka z antykwariatu lwowskiego