Nr katalogowy: 156

Stanisław BATYCKI (1912-?)

Nr katalogowy: 156

Kraków 1848 - Wiosna Ludów, ok. 1948

olej, płótno; 82 x 110 cm;
sygn. l. d.: S. Batycki;