Nr katalogowy: 152

Leon LEWKOWICZ (1888 lub 1890-1950)

Nr katalogowy: 152

Portret kobiety, 1931

olej, płótno; 59,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Leon Lewkowicz 31