Nr katalogowy: 149

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 149

Martwa natura z owocami, ok. 1910

olej, płótno; 68,5 x 87,5 cm;
sygn. p. d.: St Kamocki;
Cena sprzedaży 20 000 zł