Nr katalogowy: 136

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 136

Pędzą sanie

olej, płótno; 50,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: Wł. Chmieliński
Cena oferowana 9 000 zł