Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)
Nr katalogowy: 134
Po polowaniu na łosia
olej, tektura; 26,5 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz