Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)
Nr katalogowy: 133
Polski szwoleżer Gwardii Napoleońskiej
olej, tektura; 40,5 x 34 cm;
sygn. p. d.: Z Rozwadowski 1915.? (słabo czytelne)