Nr katalogowy: 131

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 131

Wnętrze á la turc, 1927

olej, płótno; 46 x 61 cm;
nieczytelna sygnatura p. d.: .... / Paris 23. XII. 27