Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)
Nr katalogowy: 128
OWI-TOS-A ! Smok
olej, tektura; 31 x 25 cm;
sygn. l. d.: M.W. / [swastyka];
olej, tektura; 31 x 25 cm;
na odwrocie napisy autorskie: "OWI-TOS-A" ! / -SMOK - / MAL i KOMP. / [swastyka] MARYAN-WAWRZENIECKI [swastyka] oraz nalepka kolekcjonerska? z cyfrą 1.