Nr katalogowy: 127

Zdzisław PĄGOWSKI (1909-1976)

Nr katalogowy: 127

Pejzaż z drogą - Czerwona Góra w Łowiczu

olej, tektura; 21 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1960
/ Z. Pągowski (przysłonięte ramą)