Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)
Nr katalogowy: 126
Chata wśród wzgórz
olej, płótno naklejone na tekturę; 18 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski