Nr katalogowy: 11

Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956)

Nr katalogowy: 11

Warszawa Nowe Miasto - Widok na kościoły OO. Dominikanów i Paulinów, 1929

akwaforta, papier; 20,5 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: 1929 T. Cieślewski syn in. del et Sc.