Nr katalogowy: 833

Nr katalogowy: 833

Figura męskiego bóstwa buddyjskiego - Śiwa?

drewno złocone; wys. 21 x 28 x 9 cm;
Indie?, Nepal?, koniec XIX - pocz. XX w.