Nr katalogowy: 411

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Nr katalogowy: 411

Oczekiwanie, 1967

olej, płótno; 150 x 89,5 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 67