Nr katalogowy: 203

Auguste MOREAU (1834-1917)

Nr katalogowy: 203

Dziewczyna z książką - alegoria poezji

brąz, wys. 70 cm; sygn. z boku: Aug. Moreau;
Francja, 1 poł. XX w.