Nr katalogowy: 158

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 158

Autoportret z profilu, ok. 1900

olej, płótno naklejone na tekturę;
46 x 37,5 cm
Cena sprzedaży 10 000 zł