Nr katalogowy: 153

A. R. ROEHM, XX w.

Nr katalogowy: 153

Dziewczynka z kwiatami

olej, płótno; 52,5 x 43 cm;
sygn. z prawej: R. RoANhm; p. g.: sygnatura powtórzona (częściowo zachodząca na listwę krosna)