Nr katalogowy: 141

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 141

Kąpiący się, 1932

olej, tektura, 49,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman 1932